• Fiets- en wandelweekend in Oisterwijk

    13 apr 2026
  • Ook dit jaar gaan we weer een weekend op pad met de wandel- en fietsgroep en wel van vrijdag 12 t/m zondag 14 juni. We fietsen op vrijdag naar Oisterwijk, zaterdag een kortere tocht in de omgeving en zondag terug naar Gouda.

     

    De wandelaars gaan met de auto of het openbaar vervoer en wandelen op zaterdag een mooie route. Bij voldoende belangstelling sluiten de gravelfietsers op zaterdag bij ons aan en fietsen dan ook een route in de omgeving.

     

    Wij verblijven in het Nivon natuurvriendenhuis Morgenrood en hebben nog 1 tweepersoonskamer over en mogelijk ook een 1-persoonskamer. Voorts kan ook op het kampeerterrein van het Nivonhuis overnacht worden, dus wie heeft er zin in een gezellig en sportief weekend?

     

    Het is ook mogelijk om alleen de zaterdag mee te doen, gezellig mee eten ‘s avonds kan zeker. Opgeven bij evenementen@langlauf.nl, uiterlijk vrijdag 8 mei.